Mątewski Klub Piłkarski "NOTEĆ" Drużyna kobiet. - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Zapraszamy kibiców na nasze mecze, pomagajcie nam swoim dopingiem, gramy dla was!!!! SIŁA - MOC - ENERGIA - "NOTEĆ"!!!

Losowa galeria

Szkolenie trenerów prowadzone przez Ajax Amsterdam - uczestnik Grzegorz Kugler.

Aktualności

Pierwszy, historyczny mecz drużyny kobiet!!!

• autor: G.K., 2013-05-26 14:48

Pierwszy, historyczny mecz drużyny kobiet Mątewskiego Klubu Piłkarskiego "NOTEĆ" Inowrocław za nami!

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią, nasza drużyna zagrała towarzyski mecz z drużyną kobiet Olimpii Grudziądz. Mecz zakończył się zwycięstwem Olimpii 2 : 1 (1 : 1). Mecz był ogromnym sukcesem naszej drużyny, która po raz pierwszy grała mecz na dużym boisku. Dziewczyny w pierwszej połowie grały bardzo dobrze, czego efektem była bramka zdobyta w 13 minucie meczu przez Ewelinę Łożyńską, asysta Agaty Przybyły.  Tym samym Ewelina zapisała się w historii naszego klubu.

W drugiej połowie zawodniczki trochę opadły z sił, ale walczyły dzielnie. Zwycięską bramkę drużyna Olimpii zdobyła na 3 minuty przed końcem meczu.

Historię naszego klubu i miasta, tworzyły dzisiaj:...........

Bramkarki: Klaudia Kryszak (Gniewkowo), Marika Wójcik (Inowrocław).

Zawodniczki z pola: Weronika Borowicz (Inowrocław), Natalia Ciężka (Piechcin), Natalia Dziubek (Inowrocław), Kinga Gierszewska (Markowice), Judyta Kościńska (Wierzchosławice), Katarzyna Kujawa (Inowrocław), Agata Kwapiszewska (Niszczewice), Ewelina Łożyńska (Inowrocław), Magdalena Milewska (Gniewkowo), Katarzyna Mitura (Inowrocław), Weronika Nowicka (Wierzchosławice), Anna Panert (Rycerzewo), Kinga Piechocka (Niszczewice), Agata Przybyła (Inowrocław), Elżbieta Szmatuła (Strzelno), Weronika Wojciechowska (Rycerzewo), Oliwia Zygmunt (Gniewkowo).

Trenerzy: Przemysław Dorsz, Grzegorz Kugler.

Mecz, bardzo dobrze sędziowali: Tomasz Palacz i Grzegorz Remiasz.

Bardzo dziękuję wszystkim zawodniczkom za wielkie zaangażowanie w czasie meczu, za walkę i za zostawione na boisku serce.

Dziękuję licznej grupie kibiców, rodziców, znajomych naszych zawodniczek za tak liczne przybycie i dopingowanie naszej drużyny.