Mątewski Klub Piłkarski "NOTEĆ" Drużyna kobiet. - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Zapraszamy kibiców na nasze mecze, pomagajcie nam swoim dopingiem, gramy dla was!!!! SIŁA - MOC - ENERGIA - "NOTEĆ"!!!

Losowa galeria

Unifreeze II Górzno - Noteć Inowrocław 14.09.13 (zdjęia z galerii Unifreeze II Górzno).

Skład:

Kalita - Wojciechowska, Lewandowska, Gierszewska, Zygmunt - Łożyńska, Piwańska (60' Troszyńska), Ziemba (40' Ciężka), Borowicz - Dziubek, Wierciszewska.

To był ciężki mecz, drużyna Legii chciała się zrehabilitować za porażkę w Mątwach 5:0.  Do 28 minuty optyczną przewagę miały zawodniczki z Chełmży, ale niewiele z  tej przewagi wynikało. Jeżeli już oddawały strzały na naszą bramkę, dobrze broniła je Julita Kalita.....

Noteć wyczekiwała swoich okazji z kontr, które próbowaliśmy wyprowadzać. To się udało w 28 minucie. Dokładne, prostopadłe podanie Ewki Łożyńskiej do Natali Dziubek, spokojny strzał obok bramkarki i 1:0.

Potem jeszcze jedna kontra, Paulina Wierciszewska strzela i z linii bramkowej wybija obrończyni Chełmży.

Druga połowa to już dominacja Noteci, chaotyczne ataki Legii. Mamy trzy sytuacje sam na sam, ale zawsze dobrze broni bramkarka z Chełmży. Jeszcze kilka celnych strzałów i ponownie broni bramkarka. Legia miała dwie sytuacje z rzutów wolnych, ale strzały były niecelne.

Dziękuję za mecz, serce jak zwykle zostało na boisku. Było ciężko, ale takie mecze trzeba wygrywać.

Dziękuję również wszystkim zawodniczkom rezerwowym, które nie weszły dzisiaj na boisko. Nie zagrały na boisku, ale grały z drużyną.