Mątewski Klub Piłkarski "NOTEĆ" Drużyna kobiet. - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Zapraszamy kibiców na nasze mecze, pomagajcie nam swoim dopingiem, gramy dla was!!!! SIŁA - MOC - ENERGIA - "NOTEĆ"!!!

• autor: noteckobiety, 2015-08-22 20:10

W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu sparingowym w którym padł wynik hokejowy Noteć przegrała w Toruniu na boisku ze sztuczną nawierzchnią z Gwiazdą-Kanią Toruń 6:3 (2:0). Bramki dla zespołu ,,Notecinek’’ zdobywały Alicja Krobska 2 i Inga Gotowalska 1. Gra lepsza niż wynik tak ogólnie można ocenić mecz. Pierwsza połowa meczu to zdecydowana przewaga ,,Notecinek’’ gra prowadzona na połowie przeciwniczek a piłka w większości w posiadaniu naszej drużyny, ale tracimy dwie bramki z przypadkowych kontrataków gospodyń. Druga część to wyrównana gra obu zespołów, które postawiły na atak zapominając o obronie stąd tak wysoki wynik. Zespół Noteci trapiony kontuzjami i urazami nie zagrał całego meczu w optymalnym składzie. Meczu nie dokończyła nasza bramkarka Julita Kalita której w 15 min meczu odnowiła się kontuzja palca u nogi, jej zmienniczka Olga Pietrzak która zagrała bardzo dobre spotkanie i nie ponosi winy za puszczone bramki nabawiła się urazu barku. Kolejne zawodniczki które w trakcie spotkania nabawiły się urazów i nie dokończyły meczu to Weronika Wojciechowska, Kinga Gierszewska, Ewelina Łożyńska oraz grająca z kontuzją Natalia Ciężka. Za tydzień ,,Notecinki’’ grają swój pierwszy mecz mistrzowski z Lechią Gdańsk, trener liczymy że wyżej wymienione zawodniczki do meczu wyleczą urazy oraz na to że od wtorku do drużyny wraca Ania Lewandowska która wzmocni linie obrony naszej drużyny.