Mątewski Klub Piłkarski "NOTEĆ" Drużyna kobiet. - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Zapraszamy kibiców na nasze mecze, pomagajcie nam swoim dopingiem, gramy dla was!!!! SIŁA - MOC - ENERGIA - "NOTEĆ"!!!

• autor: noteckobiety, 2015-10-17 19:54

W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu o mistrzostwo II ligi kobiet Noteć Inowrocław była o krok od sprawienia sensacji w meczu z zdecydowanym liderem rozgrywek Błękitnymi Stargard Szczeciński. W 20 minucie meczu ,,Notecinki’’ objęły prowadzenie po bramce Ingi Gotowalskiej, i wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza połowa meczu. W drugiej połowie przeciwniczki ,,Notecinek’’ miały dwie wyśmienite okazje do wyrównania ale strzały ich zawodniczek lądowały na poprzeczce. W późniejszej fazie spotkania dwa błędy naszych zawodniczek, jeden bramkarki, w drugim przypadku naszej obrony dały zespołowi Błękitnych prowadzenie. W doliczonym czasie meczu do remisu mogła doprowadzić Ewelina Łożyńska która znalazła się w dogodnej sytuacji do zdobycia bramki ale jej strzał był niecelny. Końcowy wynik spotkania 1:2 (1:0) Nasze ,,Notecinki’’ włożyły dużo ,,serducha’’ w ten mecz będąc równorzędnym przeciwnikiem dla liderek rozgrywek. Na wyróżnienie zasłużył cały zespół ,,Notecinek’’ który rozegrał jeden z lepszych meczy w tym sezonie. Po meczu trener zespołu Błękitnych chwalił nasze zawodniczki że nasz jako jedyny zespół w dotychczasowych meczach II ligi stawił tak zacięty opór liderowi. Kolejne spotkanie Nasze ,,Notecinki’’ rozegrają za tydzień z KP Chełmża.