Mątewski Klub Piłkarski "NOTEĆ" Drużyna kobiet. - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Zapraszamy kibiców na nasze mecze, pomagajcie nam swoim dopingiem, gramy dla was!!!! SIŁA - MOC - ENERGIA - "NOTEĆ"!!!

• autor: noteckobiety, 2016-04-03 17:43

W rozegranym w dniu wczorajszym meczu o mistrzostwo II ligi kobiet Noteć Inowrocław przegrała na trudnym terenie w Gdańsku z miejscową Lechią 0:4 (0:2). Spotkanie było rozgrywane na bardzo twardym podłożu niby to sztuczna trawa ale nie zupełnie zawodniczki musiały grać w obuwiu do gry na hali. Trenujące na takim podłożu zawodniczki gospodyń lepiej czuły się na takiej nawierzchni i uzyskały w pierwszych minutach zdecydowana przewagę, ,,Notecinki’’ nie przyzwyczajone to takich warunków gry po kilku wślizgach były poobcierane co skrzętnie wykorzystały Lechitki uzyskując w 8 min. prowadzenie. Drugą bramkę ,,Notecinki’’ straciły tuż przed przerwą w 42 min i na przerwę schodziły z wynikiem 0:2. Po przerwie trener naszego zespołu dał pograć wszystkim zawodniczką zasiadujących na ławce rezerwowych a spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0 dla gospodyń. W tej kolejce wyniki zespołów które zajmują miejsca za plecami ,,Notecinek,, pogubiły punkty. Za tydzień bardzo ważne spotkanie z zespołem znajdującym się tuż za ,,Notecinkami,, Olimpem Gościno. W rundzie jesiennej w Gościnie było 2:1 dla Noteci. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Inowrocławskich Olimpijczyków w niedzielę 10 kwietnia o godz. 11.00

Noteć wystąpiła w składzie: Julita Kalita – Weronika Wojciechowska (55’Natalia Krajewska), Natalia Gierszewska, Aneta Pawlik (75’Sara Wiśniewska), Oliwia Zygmunt – Paulina Nowakowska (55’ Dorota Sadowska), Weronika Nowicka, Natalia Ciężka (85’Urszula Gumuła),Kinga Troszyńska (65’Zuzanna Tyrawska) Ewelina Łożyńska – Weronika Ziemba (75’Julia Domańska)